Cila ishte arësyeja e vizitës së Shkurte Fejzës dhe Remzije Osmanit te presidentja Jahjaga?

0

Në rrjetet sociale është publikuar një fotografi ku shihet presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga.

Aty e para e shtetit nuk shihet vetëm e as me stafin e saj.

Përpos Jahjagës, në imazhet e publikuara janë edhe dy këngëtare të muzikës popullore.

Remzije Osmani dhe Shkurte Fejza kanë vizituar Presidenten mirëpo arsyet e vizitës mbesin të panjohura./Prive.al/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here