Çfarë arsyetimi i Kim, ja pse u bëra bionde

0

Kim leu flokët e saj, sepse ajo është duke shpresuar se kjo gjë do ta ndihmojë të mbetet shtatzënë! “Unë do të bëj çdo gjë që dua të bëj dhe kjo përfshin ndryshimin e flokëve ne platin,” tha ajo për E! News.

“Shpresoj se do të mbetem shtatzënë duke bërë të gjitha gjërat e gabuara. Kam ndryshuar krejtësisht taktikat e mia”, shtoi Kardashian.

Kim është duke shpresuar që duke mos u përpjekur për te ngelur shtatzënë, me shumë gjasa do të ndodhë. “Unë jam lodhur. Unë jam përpjekur pafundësisht, po e mendoj me shume seç duhet, prandaj leva flokët e mi,” shtoi ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here