Cana shpërthen në lotë për shokun e vrarë në luftë (Video)

0

Kapiteni i Kombëtares shqiptare dhe futbollisti i Lazios Lorik Cananuk i ka mbajtur dot lotët gjatë emisionit të Sonila Meços në Agol Channel, “Kontrata”, përcjell Portali Albeu.

Cana kujtoi shokun e tij të ngushtë Kushtrim Kelmendi, i cili ka humbur jetën gjatë luftës në Kosovë, teksa pamjet shfaqeshin në monitorin përpara tij.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here