Cana mund të rikthehet te Olympique Marseille

0

Lorik Cana ka konfirmuar se do të largohet nga Lazio. Andaj, kapiteni i Kombëtares shqiptare është në kërkim të një klubi të ri.

Kurse, sipas “Gazzetta dello Sport’ në Itali, drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare ia ka ofruar 10 milionë euro plus Canën Olympique Marseilles, për t’ia marrë në formë këmbimi Florian Thauvinin.

Cana kishte kaluar karrierë të mirë në Marseille, dhe gjithnjë kishte thënë se dëshiron që një ditë të rikthehet sërish.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here