Bytyqi po shkëlqen në Holandë

0
Sulmuesi i ri kosovar me pasaportë austriake, Sinan Bytyqi, po shkëlqen në ligën holandeze.
19-vjeçar kosovar është huazuar te skuadra holandeze Cambur deri në fund të stinorit nga Manchester City. Ne ketë gjiro ai u radhit në njëmbëdhjetëshën e më të mirëve të ligës holandeze
Bytyqi përmes profilit të tij të Instagramit ka treguar se është i lumtur dhe se po kalon mirë me skuadrën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here