Bukuroshja shqiptare që i ka marrë zemrën Beketit të “Agon Channel”

0

Pronari i Agon Channel Françesko Beketi, është vënë në qendër të mediave ditët e fundit, për shkak të dyshimeve për pastrim parash me anë të firmave të tij. Por, për jetën e tij private shumë pak dihet Para 5 vitesh, 49-vjeçari është lidhur me shqiptaren Armela Kamberi, shkruan gazeta “Tema”.

Së bashku, ata kanë edhe dy fëmijë. Kamberi është e diplomuar për Shkenca Komunikimi dhe përveç inteligjencës, ka një pamje vërtet tërheqëse.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here