Britney Spears: Brad Pitt më mahniti kur e pashë për herë të parë

0

Ajo është një nga këngëtaret më të famshme në glob, por edhe Britney Spears ka pëlqimet e saj.

Spears pranoi se kishtte mbetur e mahnitur kur i kishte hedhur sytë për herë të parë tek aktori i mirënjohur, Brad Pitt, dhe se ishte hedhur në krahët e tij për një moment.

Në intervistën e saj, Britney u shpreh: “Kur e pashë para dhjetë vjetësh Brad Pitt-in në Teen Choice Aëards, u mahnita nga ai. Kishte flokë të gjata. Desh vdiqa. Vrapova si idiote drejt tij”.

“Besoj se kam qenë një nga fanset më të mëdha të tij,” shtoi ajo.

Por edhe pse siguroi një foto dhe një autograph nga aktori si një fanse adhuruese e tij, tashmë 33-vjeçarja beson se ka qenë një nga momentet më të sikletshme të jetës së saj.

Ajo shpjegon: “E humba mendjen për një second, por megjitahtë arrita të bëja një foto dhe t’i merrja autograf”.

Boy-Meets-Girl

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here