Brad Pitt sot e ka ditëlindjen, i bën 52 vjet

0

Sot e ka ditëlindjen William Bradley “Brad” Pitt. Aktori dhe producenti i njohur i njohur është i lindur më 18 dhjetor të vitit1963. Ai karrierën e ka filluar në vitin 1987.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here