Bombë para gjykatës së Shkupit

0

Para pak çastesh ka ndodhur një shpërthim para gjykatës në Shkup, njofton Alsat-M. Nuk dihen shkaqet e shpërthimit por vetëm raportohet se nga shpërthimi është shkaktuar dëm material. Policia menjëherë ka dalë në vendngjarje dhe po heton rastin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here