Blero publikon projektin e ri “Falja”

0

Blero Muharremi sapo ka publikuar projektin e tij më të ri.

Blero ka publikuar këngën e tij më të ri, të cilën kësaj radhe e sjell në duet me dy artistë,.

Projekti i ri i Bleros mban titullin “Falja”, ndërsa e solli në bashkëpunim me Gasson dhe Fissin.

Tekstin e kësaj kënge e shkroi Fissi dhe Gasso, për muzikën u kujdes Fissi dhe Doni, e përcjell me klarinet Ragip Kosumi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here