Blerim Xhemajli relaksohet në “vendin e të dashuruarëve”

0

“Më në fund pushime”, ka shkruar në rrjetet e tij sociale, Blerim Xhemajli, futbollisti i njohur shqiptar, pas përmbylljes së sezonit. Me bashkëshorten Erjonën dhe djalin e vogël Luanin, reprezentuesi shqiptar i Zvicrës është i duke kaluar pushimet në Venecia të Italisë. Me përzgjedhjen e “vendit të të dashuruarëve” për pushime dhe me fotografitë e postuara nga pushimet. si duket Xhemajli ka dashur të përcjellë një mesazh domethënës për publikun.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here