Bleona refuzon ofertën për martesë të 64 vjeçarit

0

“Dëgjova që dikush ka kërkuar të martohet me mua. Më vjen keq por je vonë”,- ka shkruar këngëtarja Bleona Qereti.

Mjeku pediatër nga Burreli, 64- vjeçarit Dalip Gjoka, kishte kërkuar për t’u martuar me të.

Ky i fundit një ditë më parë i kishte propozuar këngëtares VIP për martesë në mënyrë krejt të hapur dhe publike, pasi kjo e fundit tha se po kërkonte baba për fëmijën e saj.

Ai kishte vënë në dispozicion të gjithë pasurinë e tij përfshi këtu edhe një fermë me vlerë 300 mijë euro duke u munduar të joshte këngëtaren.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here