Bleona në krahët e Bekim Osmanit

0

Ajo për momentin nuk ndodhet në Shqipëri, dhe pjesëmarrja si juri e X Factor vjen në plan të dytë për Bleonën.

Këngëtarja shqiptare ka udhëtuar për të qenë e pranishme në Festivalin e Kanës, ku siç duket po ia kalon shumë mirë.

Bleona ka postuar një fotografi në krahët e një mashkulli, ai është Bekim Osman, pjesë e familjes Felix dhe jeton në Gjermani.

Me këtë foto Bleona ka pyetur fansat a është i mirë “po apo jo”. IO

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here