Big Brother 8 drejt finales.Njihuni me Veselin nga Prizreni (video)

0

Big Brother 8,ngadal po i vjen fundi.Në lojë kanë mbetur 6 banorë,të quajtur “finalist”.Në mesin e tyre është një kosovar,nga Prizreni,Vesel Kurtishaj.Duke qenë i sulmuar vazhdimisht nga disa prej konkurentëve,Veseli në mënyrë shumë të urtë diti të nxirrej nga situata të ndryshme provokuese,deri në atë sa njëri nga konkurentët e quajti edhe “serb” dhe “Millosheviq”.

Por kush është në realitet konkurenti dhe finalisti i vetëm nga Kosova në “Big Brother Albania”,në sesionin 8?

Për t’u njohur me këtë personazh shikoni videon më poshtë:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here