Bie nga kamioneta dhe vdes

0

Në Arllat të Drenasit ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet. Policia e Kosovës ka raportuar se lëndime vdekjeprurëse ka pësuar një qytetar pasi që ka rënë nga rimorkio e një kamionete ku kishte hipur. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar për obduksion, ndërsa shoferi i kamionetës është dërguar në mbajtje.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here