Bie me mercedes në liqenin e Badocit, vet shpëton por vetura mbetet

0

Një shofer me përkatësi etnike shqiptare derisa po voziste automjetin kombi Mercedes me targa lokale, ka humbur kontrollin ndaj automjetit dhe ka rënë në liqenin e Badocit. Si pasojë e aksidentit merret vesh se shoferi ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK-Prishtinë për tretman mjekësor. Automjetin e tij nuk kanë arritur ta nxjerrin nga uji Njësiti i zjarrfikësve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here