Beyonce-n e kërcënojnë me vrasje, FBI-ja nis hetimin

0

Në fillim të kësaj jave, nëna e Beyonce-s, Tina Knowles, publikoi një foto “selfie” në “Instagram”-in e vet.

Por e gjithë vëmendja u përqendrua te një komentues i cili kërcënoi se do t’i vriste të bijën.

“Do ta vras vajzën tënde”, thuhej në koment.

Menjëherë komentuesit e tjerë e raportuan rastin në polici dhe sipas medieve amerikane, FBI-ja ka nisur një hetim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here