Berlusconi: Po na mposhtin ekipe që paguhen pesë herë më pak se ne

0

Presidenti i AC Milan, biznesmeni i njohur dhe ish-kryeministri i Italisë, Silvio Berluskoni, është i shqetësuar për performansën e skuadrës së tij të zemrës në Serie A. Ai ka thënë për mediat italiane se po e brengosë kriza që po kalon Milan. “E pa imagjinueshme të humbasim nga ekipet që paguhen pesë herë më pak se ne”, ka thënë ai.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here