Berisha: Fitoi drejtësia kundër albanofobisë

0

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, është ndarë i kënaqur me fitoren në tavolinë të Shqipërisë ndaj Serbisë. Ai ka thënë se bëhet fjalë për një fitore që i bën të lumtur të gjithë shqiptarët.

KOMENTI

Nje fitore per t’u pershendetur, triumf i drejtesise nderkombetare!

Te dashur miq, Gjykata e Arbitrazhit Sportiv beri drejtesine, i dha tre piket ekipit tone kombetar per ndeshjen e nderprere nga albanofobia ne stadiumin e Beogradit. Ky eshte nje vendim i madh per te drejten, ekipin tone kombetar dhe te gjithe shqiptaret. Urimeee!!! sb

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here