Bëri një test të ADN-së pa ndonjë arsye, zbuloi se kishte tjetër baba

0

Një grua në TikTok tha në një video që ajo postoi se ajo bleu një test të ADN-së krejt rastësisht dhe arriti në zbulimin tronditës se burri që e rriti atë dhe të cilin ajo e quajti babai i saj nuk ishte babai i saj biologjik.

“Disa vjet më parë, bëra një test të ADN-së pa ndonjë arsye të veçantë. Kohët e fundit mora një telefonatë nga një vajzë e cila më tha se ADN-ja ime përputhej me të dhe më pyeti nëse mund ta ndihmoja të gjente prindërit e saj biologjikë”.

Pas hulumtimeve të mëtejshme, ata zbuluan se në të vërtetë ishin gjysmë motra, transmeton Telegrafi.

“Ne e gjetëm mamanë e saj biologjike dhe supozuam se ajo ishte shtatzënë me babanë tim biologjik”, vazhdoi ajo.

Sidoqoftë, gjërat u bënë edhe më të komplikuara kur historia u bë virale në TikTok, dhe gruaja u afrua nga një reality show dhe e pyeti nëse donte të futej pak më thellë në të gjithë ngjarjen.

“Nëna imefilloi të panikosej dhe më në fund e pranoi të vërtetën për mua”, tha ajo.

Në vazhdim të videos, gruaja shpjegoi se babai i saj biologjik ishte kushëriri i babait të saj Jerry, me të cilin nëna e saj kaloi një natë kur ajo ishte tashmë e martuar.

Për fat të mirë, ajo thotë se nuk i intereson ADN-ja dhe se burri që e rriti do të jetë gjithmonë babai i saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here