Berat Xhimshiti realizoi një autogol qesharak

0

Me stil të një sulmuesit, Berat Xhimshiti realizoi një autogol qesharak.

Mbrojtësi shqiptar, Berat Xhimshiti, ka shënuar një autogol qesharak në humbjen që Zurichu i tij sot pësoi nga Baseli.

Xhimshiti realizoi golin e pestë të fitores 5:1 të Baselit dhe atë në mënyrë tejet qesharake.

Ai e pasoi topin e portieri i tij, por reagimi i ngathët i këtij të fundit, e dërgoi topin në rrjetë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here