Behgjet Pacolli po i shëtit nëpër Afrikë Blendi Fevziun e Baton Haxhiun

0

Blendi Fevziu dhe Baton Haxhiu po e shëtinin botën, me aeroplanin privat të Behgjet Pacollit. Sipas gazeta Express, dy gazetarët tashmë gjenden në Afrikë, pas Kubës. Fevziu ka publikuar disa fotografi në Facebook.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here