Bebe Rexha u kërkon publikisht një bashkëpunim Ritës, Duas e Avës

0

Bebe Rexha ka publikuar një iniciativë që e pret çdo shqiptar.

Ajo i ka kërkuar publikisht bashkëpunim 3 artisteve shqiptare që kanë famë botërore, Rita Ora, Dua Lipa e Ava Max.

“Dua një bashkëpunim”, ka shkruar Bebe duke i përmendur edhe artistet tjera.

E vetmja që është përgjigjur deri tash është Ava, e cila e ka cilësuar këngën e re si “New Lady Marmalade”. 

Mbetet të shihet se si do të reagojnë dy artistet tjera dhe se a do të realizohet ky bashkëpunim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here