Bebe Rexha këshillon të martuarin: Më lër të qetë, bëhu shembull i mirë

0

Artistja shqiptare, Bebe Rexha është mjaft aktive në rrjete sociale, postimet e së cilës shpesh zgjojnë vëmendjen e mediave.

Në postimet e fundit, Bebe tregon se e ka ngacmuar një burrë i martuar duke e quajtur shoqe e më pas e kuptoi që ka tre fëmijë.

“A e keni pasur ndonjëherë dikë që vjen gjithmonë në jetën tënde dhe largohet, je i martuar dhe ke tre fëmijë bëhu shembull i mirë, luaj sportin tënd dhe më lër rehat”, shkruan në disa prej postimeve të saj në “Instastory”.

Ajo ka mbyll me sukses të madh vitin 2018 e vitin që po vjen do jetë edhe më aktive me projekte të reja.1 of 4  

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here