BDI shpreson në ‘fitore të madhe’’

0

Artan Grubi, deputeti dhe njëherit shefi i kabinetit të kryetarit të BDI-së Ali Ahmeti përmes një statusi të shpërndarë në rrjetin social facebook ka thënë se fitorja e BDI-së është e madhe që mund t’i jap fund krizës së thellë politike, njofton Tetovasot.

‘’Fitorja jonë e madhe, e cila do t’i jep fund krizës së thellë politike, po afrohet’’, shkruan Grubi teksa ka ndarë edhe një foto bashkë me kryetarin Ahmeti.

Ndërkohë Grubi gjithashtu ka bërë thirje tek të gjithë strukturat e partisë dhe simpatizantët se vetëm bashkë mund t’ia dalin. ‘’Kjo fitore kërkon mobilizim maksimal të të gjithë neve në ditët dhe muajt në vijim’’, shkruan mes tjerave Artan Grubi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here