Barcelona triumfon në El Clasico

0

Barcelona ka fituar El Clasicon. Me golat e Jeremy Mathiau dhe Luis Suarez ajo e ka mposhtur 2:1 Real Madridin. Për madrilenët ka shënuar Ronaldo. Në fillim ka shënuar Barcelona, pastaj Reali e ka barazuar dhe në fund e ka shënuar edhe një gol Barcelona për ta vendosur rezultatin. Mund të thuhet se të dyja skuadrat, herë njëra e herë tjetra, e kanë dominuar ndeshjen.

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here