Barça, Xavi: “Do doja ta mbyllja këtu karrierën”

0


Xavi Hernandez flet rreth së ardhmes së tij gjatë një ceremonie publicitare. Dëshira e mesfushorit është, të mbyllë karrierën te katalanasit. Ja çfarë thotë ai, sipas ‘El Mundo Deportivo’: “Dëshira ime është ti var këpucët në gozhdë me Barcelonën, por nuk dihet se ç’mund të ndodhë në të ardhmen. U duk sikur do të largohesha, por Luis Enrike dhe Zubizarreta më bindën të qëndroja. Tani për tani po ecën mirë, më tej nuk e dimë se ç’mund të ndodhë”.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here