“Ballisti” mysafir i Daut Haradinajt

0

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Daut Haradinaj, ka pritur në Gllogjan tifozin e flaktë të Kombëtares shqiptare, Ismail Morinën-Ballistin.

Ky i fundit bashkë me tifozët pejanë kanë vizituar Gllogjanin, teksa Haradinaj është shprehur i lumtur me vizitën e Morinës.

“Nuk është asnjëherë e tepërt t’i jepet një mirënjohje Ballistit dhe tifozëve ‘Shqiponja’ nga Peja!”, shkroi Haradinaj në Facebook.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here