17.8 C
Pristina
E martë - 27 Tetor, 2020

rexhep

28433 POSTIME 0 KOMENTET

Të fundit

Nga aknet deri tek problemet me tretjen: Të gjitha shenjat që tregojnë se stresi...

Disa nga shenjat që tregojnë se keni stres. 1. Akne Aknet janë një nga mënyrat më të dukshme se si manifestohet stresi. Disa njerëz kur ndihen...

Maska shtëpiake për rritje të flokëve

Një nga problemet më të shpeshta tek femrat janë rritja e ngadaltë e flokëve, por kjo është diçka që mund të rregullohet shumë lehtë. Një...

Evropa përsëri në izolim

Për shkak të rritjes së rasteve të reja me koronavirus, disa vende në Evropë kanë shtrënguar masat për ta parandaluar përhapjen e këtij virusi. Vende...

Për ata që duan të punësohen në Amazon: Jeff Bezos iu shtron këto tri...

Dëshironi të punoni në Amazon ose të mësoni rreth burimeve njerëzore të themeluesit të saj? Kjo do t’ju interesojë. Një nga punonjësit e parë...

Arrestohet çifti për vrasjen dhe keqtrajtimin e fëmijëve

Çifti bashkëshortor nga Tenesi ka mohuar akuzat në gjyq se janë fajtorë për vrasjen dhe keqtrajtimin e fëmijëve që i kishin adoptuar. Siç raporton Reuters,...