29.2 C
Pristina
E enjte - 5 Gusht, 2021

PortaliOnline

24339 POSTIME 0 KOMENTET

Të fundit

Po udhëtonte me shokun, 18 vjeçari Mateo Torra nga Pogradeci humbi jetën

Ishte duke udhëtuar me shokun në automjet, por ndahet nga jeta në lule të rinisë. Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në...

Policia ndalon Ferrarin, po shkonte 147 km/h

Përgjatë 48 orëve të fundit policia ka arrestuar në flagrancë 13 drejtuesë mjetesh dhe motomjetesh, nga të cilët 6 për drejtim mjeti pa leje...

“Agjenti i CIA-së” i tha familjes së Bedri Rexhepit se ai gjendet në burg...

Gjykata Themelore në Prishtinë ka vendosur masën e paraburgimit prej 30 ditëve, për të dyshuarin S.G., i cili ka mashtruar familjarët e biznesmenit Bedri...

Komisioni i Kuvendit miraton emrat e anëtarëve të Bordit të AKP-së

Me debat e përplasje verbale mes deputetësh është përcjell mbledhja e Komisionit për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti, ku përkundër kësaj, u miratua lista...

E ëma e presidentit Thaçi e ka ditëlindjen, deputetja Musliu i shkon për urime

Deputetja Ganime Musliu ka shkuar për urime në familjen e presidentit Hashim Thaçi, ku e ka ditëlindjen e ëma e tij. Ja njoftimi i deputetes: "Sot...