2.7 C
Pristina
E enjte - 2 Dhjetor, 2021

PortaliOnline

24338 POSTIME 0 KOMENTET

Të fundit

Këto janë të gjitha masat për parandalimin e COVID-19 që hyjnë në fuqi nesër

Qeveria e Republikës së Kosovës ka zhvilluar mbledhjen e 32-të me radhë gjatë të cilës ka miratuar masat e përgjithshme dhe të veçanta për...

Kosova ka importuar 3.8 miliardë euro mallra nga Serbia, 1.8 miliardë euro nga Shqipëria

Kosova ka importuar 3.8 miliardë euro mallra nga Serbia dhe veç 1.8 miliardë euro nga Shqipëria. Bazuar në të dhënat e Agjencisë së Statistikave...

12 marinsa amerikanë vriten në Kabul

Të paktën 12 anëtarë të ushtrisë amerikane u vranë dhe të paktën 15 të tjerë u plagosën në sulmin në aeroportin e Kabulit, tha...

Aksident horror me 5 të vdekur në rrugën Gjirokastër-Sarandë, mes viktimave dhe 2 turistë...

Në mesin e 5 viktimave të aksidentit të rëndë që u regjistrua ditën e sotme, ishin dhe dy turiste nga Ukraina. Policia njofton se...

Tri ditë pasi i mori jetën gruas, burri gjendet i varur në qeli

Një gjeorgjian 48-vjeçar i cili ishte duke u mbajtur në Drejtorinë e Policisë së Përgjithshme të Selanikut për vrasjen e gruas së tij 55-vjeçare...