Aurora Duraku, prishtinasja që rrëmbeu “Miss Buzëqeshja” në Shqipëri

0

Aurora Duraku nuk është kthyer “thatë” në Prishtinë nga gara “Miss Shqipëria 2015”. Ajo është shpallur “Miss Buzëqeshja” si dhe ka arritur të futet në top-dhjetë bukuroshet më të mira shqiptare.

Ajo ka thënë se është ndarë e kënaqur nga pjesëmarrja, por ka pritur akoma më shumë për vete. “Po jam ndarë e knaqur, sepse kam fituar shumë eksperincë. As që kam menduar se aa bukur bukur do të kalojë atje. Kam pritur edhe më shumë të fitojë, por asnjeherë nuk fiton më e mira ose ajo që e meriton”, ka thënë Duraku. Ajo ishte vajza e vetme nga Kosova që mori pjesë në këtë ngjarje.

Aurora2

Aurora1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here