Arsenali i Anglisë ua uron Vitin e ri tifozëve të vet në Kosovë

0

Të jesh tifoz i Arsenalit nuk do të thotë që për këtë klub të mos thotë asgjë dhe një gjë të tillë ta kalojë me indiferencë.

Kryetari i tifozëve të Arsenalit në Kosovë, Arben Berisha, ka treguar se

një letër zyrtare nga klubi i Arsenalit, që i kanë uruar të gjithë tifozëve festat e fundvitit.

Kartolina është dërguar sot(e marte) në adresën e klubit të fansave zyrtarë të Arsenalit në Kosovë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here