Arsenal humbë në shtëpi

0

Ndeshja fillon mirë për Monakon pasi në minutën e 38-të Kondogbia shënon një eurogol pas një devijimi nga Mertesacker. Në minutën e 53’ Berbatov shënon për golin e dytë dhe shton avantazhin në 2:0 para se Chamberlain në minutën e 91 -të t’i jap pak shpresë skuadrës vendase. Sdiqofotë, në minutën e 94 Ferreira shënon golin e tretë për Monacon duke shokuar kështu vendasit dhe duke mos i dhënë shumë shpresë për ndeshjet e kthimit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here