Arrestohet sepse i kanosë gruan dhe djalin

0

Në Ferizaj është arrestuar një qytetar për shkak se ka ushtruar dhunë familjare. Ai sipas një njoftimi të Policisë së Kosovës ka ushtruar dhune psiqike dhe ka kanosur bashkëshorten dhe djalin e tij. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here