Arrestohet reperi i njohur

0

Në orët e hershme të mëngjesit u arrestuar reperi i njohur ‘Bow Wow’, pasi dyshohet se u rrah me një grua.

Reperi 31-vjeçar dhe Leslie Holden, u arrestuan pasi policët arritën në vendin e ngjarjes në 4:15 në Atlanta.

Leslie pohoi se ishte sulmuar nga Bow Wow dhe ai pretendoi se ajo e kishte sulmuar atë.

Të dy kanë pësuar lëndime të lehta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here