Arrestohet personi që ushtronte dhunë ndaj bashkëjetueses nga Shqipëria

0

Një shtetas i Shqipërisë e ka njoftuar Policinë e Kosovës në Drenas se një qytetar i kësaj komune kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj viktimës femër shtetase e Shqipërisë e cila ishte duke bashkëjetuar me ushtruesin e dhunës. Viktimës i është ofruar tretman mjekësor në shtëpinë e shëndetit në Drenas. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në burg.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here