Arrestohet personi nga Peja që ia dogji banesën personit tjetër

0

Policia e Kosovës ka njoftuar se e ka arretuar pejanin që ia dogji një personit tjetër banesën.

“Pejë 15.01.2016 – 16:20.Është arrestuar një i dyshuar mashkull K/Shqiptar pasi i njëjti para disa muajsh i kishte djegur banesën viktimës mashkull K/Shqiptar ndërsa tani me datën e lartcekur ishte ulur në shkallët e banesës së tij dhe dyshohet se mund të përsëritet vepra e njëjtë ndaj viktimës dhe familjes së tij. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here