Arrestohet personi me qese të drogës në Pejë

0

Arrestohet personi me qese të drogës në Pejë, ka raportuar Policia e Kosovës.

“Është arrestuar një i dyshuar mashkull K/Shqiptar, pasi që gjatë kontrollit në veturën e tij është gjetur dhe konfiskuar një qese në të cilën kishte një sasi të vogël të substancës së dyshuar narkotike, si dhe një kartëmonedhë prej 50€ e cila dyshohet të jetë e falsifikuar. Me vendim të prokurorit është konfiskuar edhe vetura për ekzaminim të mëtutjeshëm, ndërsa i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here