Arrestohet pasi bënë gjah të paligjshëm dhe me pushkë pa leje

0

Në fshatin Trudë, në rrethinën e Prishtinës është arrestuar një qytetar pasi që ai ka dalë në gjueti në mënyrë të paligjshme. Tek ky person është gjetur dhe konfiskuar një armë gjuetie për të cilën nuk posedonte leje valide. Me urdhër të prokurorit ky qytetar pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here