Arrestohet modelja bombastike, e dashura e Rob Kardashian

0

Modelja dhe biznesmenja e njohur amerikane, Blac Chyna është arrestuar mbrëmë në orët e vona të mesnatës. Chyna duke u bërë gati të nisej nga Los Angelos për në Londër, kur ajo u kap nga policia.

Thuhet se Chyna ka qenë nën efektin e alkoolit dhe ka bërë gjeste agresive. Pas ndalimit të tij u vërtetua se modelja ishte edhe nën ndikimin e drogës, transmeton Indeksonline.

Ajo ka kërcënuar pasagjerë që ishin bërë gati për fluturim duke përdorë fjalor të vrazhdë.

Chyna një natë më herët u pa duke dalur nga shtëpia e familjes Kardashian pasi që kohëve të fundit po takohet me Rob Kardashian.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here