Arrestohen pasi vendosin pajisje të dyshimtë në bankomat

0

Në lagjën “Ulpiana” në Prishtinë janë arrestuar një mashkull shqiptar, shtetas i Serbisë dhe një shtetas i Bullgarisë. Ata dyshohet se kanë vënë pajisje të dyshuar në bankomatin e një banke. Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here