Arrestohen pasi uzurpojnë dhe lëvrojnë 17 hektarë tokë

0

Afër ANP-së “Adem Jashari” dje janë arrestuar dy qytetarë, pasi që ata ia kanë uzurpuar pronën në sipërfaqe prej 17-hektarësh duke e lëvruar një qytetari tjëtër në këtë zonë. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here