Arrestohen deputetët Mark Frroku e Tom Doshi

0

Arrestohent deputeti kristiandemokrat Mark Frroku dhe deputeti socialist, Tom Doshi. Arrestimi i Frrokut eshte bere ne lokalin e tij, ndersa i Doshit  po pergatitet ne shtepine e tij brenda te ciles ndodhen policia dhe avokati. Familjaret e Tom Doshit kerkojne te largojne kamerat para shtepise se tij, qe te mos filmojne momentin kur Doshi del i shoqeruar me polici nga banesa e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here