Arrestohen 4 fajdegjinjë në Prishtinë

0

Njësitet policore i kanë arrestuar 4 qytetarë në Prishtinë me dyshimin se janë marrur me fajde. Policia ka bastisur disa lokacione ku kanë gjetur dhe konfiskuar dy revole te tipit TT, 32520 €, 36 dollarë Amerikan, 50 franga Zvicerane, disa telefona celularë dhe fletore me shënime. Të dyshuarit pas intervistës me vendim të prokurorit janë dërguar në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here