Arrest, dyshohet për keqtrajtim seksual ndaj të miturës, e mitura e mbron atë

0

Në Podujevë është  arrestuar një qytetar pasi që ai nga data 12 e këtij muaji ka bashkëjetuar me një femër të mitur dhe i njëjti  gjatë kësaj kohe dyshohet se e ka keqtrajtuar viktimën seksualisht. Megjithatë gjatë intervistimit viktima ka deklaruar se me të dyshuarin është në lidhje që një vit dhe se  ka qëndruar me dëshirën e saj.  Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here