ARKIVA: Holandezët e famshëm të futbollit, Gulit, Van Basten dhe Rajkard

0

Tre yjet e futbollit holandezë shihen edhe jashtë fushe bashkë. Rud Gulit, Marko Van Basten dhe Frank Rajkard dikur ishin boshti i Holandës dhe i Milanit. Ata kanë fituar shumë tituj bashkë dhe janë ikona të futbollit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here