Argjentina Ramosaj vë në dukje shtatzëninë e saj

0

Këngëtarja Argjentina Ramosaj ka postuar sot në Facebook një fotografi ku e vë në pah shtatzëninë e saj. Ajo siq dihet është në pritje të fëmijës së parë me të dashurin Dukagjin Fetahu. Kohë më parë ajo ëahtë fejuar me Fetahun dhe në qarqet e showbiz-it spekulohej se fejesa erdhi pikërisht si rezultat i shtatzënisë së papritur. Fansat e Argjentinës në Facebook e kanë uruar atë për shtatzënin e saj dhe kanë përcjellë komplimente për dukjen e saj të bukur në këtë shtatzëni.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here