Anxhelina mbrëmë e ka festuar ditëlindjen.

Anxhelina Hadërgjonaj mbrëmjen e djeshme e ka festuar ditëlindjen e saj të 27-të, shkruan lajmi.net.

Me këtë rast sigurisht se nuk kanë munguar urimet e dhuratat e as festa pavarësisht pandemisë Covid-19.

Mirëpo Anxhelina si duket është kujdesur që festën e ditëlindjes ta organizoj në bregdet.

Këngëtarja duket tejet atraktive në veshjen që ja zgjedhur, madje shihet se nuk ka veshur fare as reçipeta.

Një ditë pas ditëlindjes ajo i ka falënderuar të gjithë ata që gjetën kohë për ta uruar me këtë rast dhe komplimentet për dukjen nuk munguan.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here