Anulohet meçi i Gjetan Ketas më 9 maj

0

Nuk do të zhvillohet meçi i planifikuar më 9 maj nga kikboksieri shqiptar Mike Gjetan Keta. Këtë e ka bërë të ditur faqja e tij në Facebook. “Me shume keqardhje duhet tju njoftojme qe Mike Gjetan Keta, pas nje lendimi muskular qe ka pesuar, nuk do te beje ndeshje me date 9 maj ne Frankfurt !

Respekte per te gjithe ju qe na keni mbeshtetur duke na dhene force gjithmone per te arritur ketu ku jemi sot.

Qellimi per tu ndeshur ne NEW YORK dhe nderuar Shqiperine eshte me i rendesishem per ne se sa leket qe do fitonim ne kete ndeshje !!”, shkruan aty.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here