Anjeza Branka e tregon gjysmën e gjoksit

0

Këngëtarja dhe aktorja Anjeza Branka ka treguar për potencialin e saj. Në një fotografi në rrjtin social Facebook ajo ka zbuluar njërën pjesë të gjoksit. Branka ka marrë shumë pëlqime dhe komplimente për dukjen e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here